come inside our latest design project

#GroveProject

New Products

  • Rowan Wide Mirror
    Regular price
    $650.00
    Sale price
    $650.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rowan Floor Mirror
    Regular price
    $850.00
    Sale price
    $850.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Holden Mirror
    Regular price
    $600.00
    Sale price
    $600.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Perennial
    Regular price
    $818.00
    Sale price
    $818.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • In the Distance
    Regular price
    $794.00
    Sale price
    $794.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Boundary of Spring
    Regular price
    $1,280.00
    Sale price
    $1,280.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dusk Tides
    Regular price
    $1,224.00
    Sale price
    $1,224.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frankie Mirror
    Regular price
    $1,000.00
    Sale price
    $1,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Our Designer Favorites

  • Moss Filled Containers

    • 1

      Moss X Crafted Co.
      Regular price
      $30.00
      Sale price
      $30.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 2

      White Dough Bowl
      Regular price
      $175.00 - $205.00
      Sale price
      $175.00 - $205.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 3

      Teakwood Bowl
      Regular price
      $110.00
      Sale price
      $110.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 4

      Black Dough Bowl
      Regular price
      $175.00 - $280.00
      Sale price
      $175.00 - $280.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
  • Lighting!

    • Your product's name
      Regular price
      $175.00
      Sale price
      $175.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $175.00
      Sale price
      $175.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $175.00
      Sale price
      $175.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $175.00
      Sale price
      $175.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $175.00
      Sale price
      $175.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $175.00
      Sale price
      $175.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $175.00
      Sale price
      $175.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $175.00
      Sale price
      $175.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
  • Kitchen Styling

    • 1

      Cookbook Holder
      Regular price
      $155.00
      Sale price
      $155.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 2

      Sunday Suppers Recipe Book
      Regular price
      $35.00
      Sale price
      $35.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 3

      Laguna Tea Towels
      Regular price
      $18.50
      Sale price
      $18.50
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 4

      Ruffle Trim Linen Tea Towel
      Regular price
      $14.00
      Sale price
      $14.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 5

      Linen Tassled Dinner Napkin
      Regular price
      $13.50
      Sale price
      $13.50
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 6

      Oconee Linen Napkin
      Regular price
      $40.00
      Sale price
      $40.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 7

      Emerson Placemat
      Regular price
      $57.00
      Sale price
      $57.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 8

      Linen Bread Bag
      Regular price
      $20.00
      Sale price
      $20.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
  • Shelf Styling

    • 1

      Psalms
      Regular price
      $70.00
      Sale price
      $70.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 2

      Pacific Natural Coffee Table Book
      Regular price
      $45.00
      Sale price
      $45.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 3

      Whisk Brooms
      Regular price
      $27.00
      Sale price
      $27.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 4

      Matte White Sphere
      Regular price
      $29.00 - $99.00
      Sale price
      $29.00 - $99.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 5

      Wood Spheres Trio
      Regular price
      $112.00
      Sale price
      $112.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 6

      Hand-Carved Mango Ball
      Regular price
      $25.00
      Sale price
      $25.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 7

      Geometric Grey Beads
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 8

      Black Etched Beads
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
  • Rugs!

    • Your product's name
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
    • Your product's name
      Regular price
      $58.00
      Sale price
      $58.00
      Regular price
      Sold out
      Unit price
      per 
  • Found

    • 1

      Found Board
      Regular price
      $69.00 - $189.00
      Sale price
      $69.00 - $189.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 2

      Small Found Unglazed Jug
      Regular price
      $59.00
      Sale price
      $59.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 3

      Large Found Unglazed Jug
      Regular price
      $99.00
      Sale price
      $99.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 4

      Extra Small Found Amphora
      Regular price
      $65.00
      Sale price
      $65.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 5

      Small Found Amphora
      Regular price
      $75.00
      Sale price
      $75.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 6

      Green Found Glass Demijohn
      Regular price
      $33.00
      Sale price
      $33.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 7

      Cane Basket
      Regular price
      $24.00
      Sale price
      $24.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out
    • 8

      Small Wood Bowl
      Regular price
      $25.00
      Sale price
      $25.00
      Regular price
      Unit price
      per 
      Sold out